Menu
Alışveriş Sepeti

Teslimat Koşulları

Siparişim elime ne zaman ulaşır?

Sitemizden verilen siparişler;
Kredi Kartı ile ödenen seçeneklerde hemen kargoya verilir.
Ödeme banka havalesi / EFT şeklinde yapılmış ise; ödemenin tarafımıza ulaşmasını müteakip aynı gün içerisinde kargoya verilmektedir.
Teslimatta Ödeme şeklinde ise; siparişinizi verdiğiniz an ürününüz kargoya verilmektedir.
Paypal ödemesi şeklinde ise; siparişinizi verdiğiniz an ürününüz kargoya verilmektedir.

Ücretlendirme nasıl yapılır?
Sitemizden iki seçenek ile kargı teslimatından yararlanabilirsiniz. "Teslimat ve kargo ücretleri alıcıya ait" seçeneğinde kargo bedeli faturanıza yansımaz, kargo bedelini kendiniz ödersiniz.
"Teslimat ve Kargo bedelli" ödeme yaptığınızda, kargo bedeli siparişiniz ve faturanıza yansır.

Resmi Tatil Siparişleri;
Resmi tatillerde (Dini bayram, Milli bayram... vb.) verilen siparişler tatil günlerini takip eden ilk iş gününden itibaren işleme alınır.

Stok Sorunları;
Verdiğiniz siparişlerde online stok takibi yapılmaktadır. Stok sorunu yaşanmamaktadır.

Kargo paketini nasıl teslim almalıyım?
Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atılmalıdır. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Üründe herhangi bir nedenle hasar var ise kargo yetkilisiyle beraber karşılıklı hasar tespit tutanağı tutunuz. Ürünlerin hasarlı teslim alınması durumunda ürünlerin hasarından veya eksikliğinden PressMarkt sorumlu değildir.

* Teslim edilen pakette deformasyon var mı?
Kargo veya taşımacılık firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Kutu içerisindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız kargo görevlisi ile beraber karşılıklı hasar tutanağı tutunuz. Ürün değişimi tutanak işlemlerinden sonra gerçekleşecektir.

* Kargo veya taşımacılık firması paketi teslim ettikten sonra kutunun ezik, yırtık ve darbeli olduğunu fark ettik, ne yapmalıyız?
Kargo veya taşımacılık firmasının görevi PressMarkt sitemizden yaptığınız alışverişi güvenli bir taşımacılık sunarak doğru kişiye güvenle teslim etmektir. Üründe bir hasar var ise kargo veya taşımacılık firmasının şubesine giderek zabıt tutturabilirsiniz. Ürün değişimi tutanak işlemlerinden sonra gerçekleşecektir.

* Kargo veya taşımacılık firmasından ürününüzün sigortalı olarak taşındığının teyidini alınız.

Siparişiniz Elinize Ulaşmadıysa;

Siparişinizle ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için, Müşteri Hizmetleri Yetkililerimize e-posta ( destek@pressgrup.com  ) göndermeniz yeterli olacaktır. Uzmanlarımız en yakın zamanda durumu değerlendirecek ve çözümlerle ilgili bilgi vermek üzere sizlerle iletişim kuracaktır.

İade ve Değişim;
Sitemizden satın aldığınız ürünler sizlerin seçimi ile alınmakta olup, garanti koşullarının dışında iade ve değişim yapılmamaktadır.